26. schůze, 152. hlasování, 1. února 2019, 09:04
Novela z. - autorský zákon - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 71 | N Ne: 54 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- 0 Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- 0 Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- 0 Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 5 | 6 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 4 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Ústecký | 13 | 3 | 4 | 3 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 3 | 7 | 3 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 6 | 2 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 5 | 5 | 1 | 2 |
Olomoucký | 12 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 4 | 1 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 71 | 54 | 36 | 21 | 18 |