24. schůze, 82. hlasování, 6. prosince 2018, 11:15
Novela z. o poskytování dávek osobám se zdravot. postižením
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 120 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 48 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- Z Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- Z Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- M Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- 0 David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- M Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 17 | 0 | 3 | 2 | 4 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 1 | 1 | 5 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 13 | 8 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 3 | 3 | 6 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 18 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 17 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 120 | 0 | 20 | 12 | 48 |