20. schůze, 200. hlasování, 2. listopadu 2018, 13:38
Novela z. o majetkovém vyrovnání s církvemi
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 124 | Je třeba: 63
A Ano: 45 | N Ne: 59 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 37 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- M Milan Pour
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- N Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- N Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- 0 David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- N Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- M David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- 0 Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 5 | 3 | 2 | 6 |
Jihočeský | 13 | 3 | 5 | 2 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 13 | 1 | 3 | 6 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 4 | 2 | 4 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 8 | 3 | 3 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 5 | 5 | 3 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 2 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 2 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 45 | 59 | 39 | 20 | 37 |