20. schůze, 199. hlasování, 2. listopadu 2018, 12:53
Novela z. o obcích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 47 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 105 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 13M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- M Milan Pour
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- Z Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 6)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2Z Zdržel se: 15M Omluven: 5)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- M David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 6)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 0 | 1 | 13 | 5 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 0 | 7 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 1 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Ústecký | 13 | 2 | 0 | 0 | 10 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 1 | 2 | 8 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 0 | 0 | 15 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 0 | 3 | 9 | 6 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 1 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 0 | 6 | 3 |
Celkem | 200 | 47 | 4 | 10 | 105 | 34 |