13. schůze, 230. hlasování, 13. června 2018, 17:08
Sml.o stabilitě, koordinaci a správě v hosp. a měnové unii
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 54 | N Ne: 53 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- M Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- N Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 6 | 3 | 2 | 5 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 2 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 13 | 2 | 6 | 1 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 3 | 3 | 5 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 9 | 4 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 2 | 0 | 1 | 6 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 4 | 1 | 5 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 1 | 4 | 3 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 3 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 54 | 53 | 21 | 34 | 38 |