13. schůze, 229. hlasování, 13. června 2018, 17:07
Sml.o stabilitě, koordinaci a správě v hosp. a měnové unii
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 52 | N Ne: 67 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- M Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- N Robert Pelikán
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 6)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 7 | 4 | 2 | 5 |
Jihočeský | 13 | 3 | 5 | 2 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 1 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Ústecký | 13 | 3 | 6 | 1 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 8 | 4 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 8 | 4 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 0 | 3 | 6 |
Pardubický | 10 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 3 | 1 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 5 | 1 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 1 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 3 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 52 | 67 | 23 | 20 | 38 |