13. schůze, 188. hlasování, 12. června 2018, 14:30
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 104 | N Ne: 51 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- Z František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 4)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- N Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- Z Dominik Feri
- N Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Robert Pelikán
- N Ondřej Profant
- 0 Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- N Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- N Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 2M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- A Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 12 | 7 | 1 | 4 | 2 |
Jihočeský | 13 | 7 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 8 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 8 | 2 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 5 | 1 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 6 | 1 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 104 | 51 | 9 | 16 | 20 |