13. schůze, 186. hlasování, 1. června 2018, 12:59
Sml.o stabilitě, koordinaci a správě v hosp. a měnové unii
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 111 | Je třeba: 56
A Ano: 30 | N Ne: 58 | 0 Nepřihlášen: 49 | M Omluven: 40 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- M Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- M Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- M Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Robert Pelikán
- M Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- 0 David Kasal
- 0 Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- 0 Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- 0 Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- M Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 4 | 4 | 4 | 6 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 4 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 2 | 5 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 6 | 2 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 5 | 9 | 3 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 9 | 3 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 1 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 0 | 1 | 4 | 2 | 3 |
Vysočina | 10 | 1 | 1 | 6 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 4 | 6 | 3 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 5 | 2 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 30 | 58 | 49 | 23 | 40 |