12. schůze, 46. hlasování, 12. dubna 2018, 12:16
Novela z. o směnárenské činnosti
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 125 | Je třeba: 63
A Ano: 40 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 51 | Z Zdržel se: 56 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 9)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- A Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- N František Vácha
- N Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- M Robert Pelikán
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- Z David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- Z Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- M Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 2 | 5 | 6 | 9 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Ústecký | 13 | 5 | 3 | 0 | 1 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 8 | 5 | 6 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 2 | 2 | 11 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 0 | 3 | 4 |
Vysočina | 10 | 3 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 4 | 5 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 1 | 3 | 4 |
Celkem | 200 | 40 | 29 | 24 | 56 | 51 |