12. schůze, 45. hlasování, 12. dubna 2018, 11:20
Novela z. o směnárenské činnosti
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 106 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 53 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- 0 Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- M Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- M Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- 0 Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 0 | 5 | 2 | 9 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 5 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 16 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 4 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Celkem | 200 | 106 | 0 | 25 | 16 | 53 |