12. schůze, 34. hlasování, 11. dubna 2018, 15:39
Novela z. - školský zákon
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 70 | N Ne: 46 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 51 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- N Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- Z Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- N František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- N Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Robert Pelikán
- Z Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- N Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- Z David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- M Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 7 | 1 | 7 | 1 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 1 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 13 | 4 | 1 | 1 | 5 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 7 | 1 | 2 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 4 | 2 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 2 | 1 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 7 | 1 | 5 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 1 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 0 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 70 | 46 | 12 | 51 | 21 |