60. schůze, 69. hlasování, 8. září 2017, 10:19
Vl.n.z.o zrušení zák. o zákazu dodávek pro jader. el. Búšehr - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 130 | Je třeba: 66
A Ano: 57 | N Ne: 47 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 51 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- N Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- Z Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- N František Vácha
- A Václav Valhoda
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 110 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- N Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 10)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Barbora Jelonková
- Z Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- M Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- A David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 6 | 4 | 2 | 6 |
Jihočeský | 12 | 4 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Ústecký | 14 | 6 | 2 | 2 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 11 | 2 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 5 | 2 | 2 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 0 | 3 | 4 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 2 | 0 | 3 |
Vysočina | 11 | 2 | 1 | 2 | 4 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 4 | 2 | 3 | 6 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 57 | 47 | 19 | 26 | 51 |