60. schůze, 57. hlasování, 7. září 2017, 12:51
Komplexní hospodářská a obch. dohoda mezi Kanadou a EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 66 | Je třeba: 34
A Ano: 34 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 74 | M Omluven: 60 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- M Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Václav Valhoda
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1M Omluven: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 9M Omluven: 3)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 15M Omluven: 6)
- 0 František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- M František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 1M Omluven: 5)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- M Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 12)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Barbora Jelonková
- 0 Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- Z Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 3 | 13 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 1 | 3 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Ústecký | 14 | 2 | 0 | 9 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 1 | 15 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 2 | 4 | 1 | 12 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 3 | 1 | 5 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 5 | 0 | 3 |
Vysočina | 11 | 3 | 1 | 5 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 5 | 9 | 2 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 3 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 3 | 1 | 4 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 34 | 19 | 74 | 13 | 60 |