59. schůze, 205. hlasování, 12. července 2017, 16:57
Novela z. o získávání způsob. k výkonu zdrav. povolání
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 110 | Je třeba: 56
A Ano: 43 | N Ne: 57 | 0 Nepřihlášen: 52 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 8M Omluven: 3)
- M Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- N Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- N František Vácha
- A Václav Valhoda
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- 0 Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- N Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- N František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M René Číp
- N Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Barbora Jelonková
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 11)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- Z Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- N Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 7 | 8 | 0 | 3 |
Jihočeský | 12 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 3 | 5 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 7 | 8 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 5 | 4 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 3 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 5 | 2 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 4 | 5 | 1 | 11 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 2 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 0 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 43 | 57 | 52 | 10 | 38 |