59. schůze, 204. hlasování, 12. července 2017, 16:23
Novela z. o působnosti orgánů ČR v oblasti cen
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 112 | Je třeba: 57
A Ano: 77 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 51 | M Omluven: 37 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- Z Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Václav Valhoda
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 50 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- 0 Barbora Jelonková
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 11)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 1 | 6 | 4 | 3 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 1 | 3 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 0 | 15 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 1 | 4 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 0 | 5 | 3 | 11 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 3 | 1 | 2 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 77 | 3 | 51 | 32 | 37 |