59. schůze, 184. hlasování, 12. července 2017, 13:22
Novela z. - občanský soudní řád
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 97 | N Ne: 28 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- A Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- Z Václav Valhoda
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 30 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M René Číp
- N Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- Z Barbora Jelonková
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 3 | 5 | 3 | 3 |
Jihočeský | 12 | 6 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 4 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 3 | 6 | 0 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 4 | 1 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 3 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 1 | 1 | 3 | 6 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 8 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 97 | 28 | 27 | 22 | 26 |