15. schůze, 211. hlasování, 7. prosince 1993, 14:54
Návrh zák. o stát.rozpočtu ČR na r. 1994
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 183 | Je třeba: 92
A Ano: 121 | N Ne: 20 | 0 Nepřihlášen: 17 | Z Zdržel se: 42 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 5Z Zdržel se: 5)
- N Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- Z Petr Lom
- A Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- X Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- X Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- N Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- X Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- X Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- X Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- A Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- X Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- X Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- X Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- X Petr Brodský
- A František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 27N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- A Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- N Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- X Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- X Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 20N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- A Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- X Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- X Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- X František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 5 | 0 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 13 | 2 | 4 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 8 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 13 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 16 | 1 | 3 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 10 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 27 | 3 | 5 | 6 | 0 |
Severomoravský | 35 | 20 | 2 | 2 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 121 | 20 | 17 | 42 | 0 |