15. schůze, 210. hlasování, 7. prosince 1993, 14:51
Návrh zák. o stát.rozpočtu ČR na r. 1994
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 185 | Je třeba: 93
A Ano: 12 | N Ne: 104 | 0 Nepřihlášen: 15 | Z Zdržel se: 69 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 15Z Zdržel se: 9)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- X Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- X Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- N Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- X Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- N Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- N Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- N Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- N René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- X Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- A Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 1N Ne: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- 0 Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- N František Kozel
- N Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- N Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 10Z Zdržel se: 6)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- X František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 180 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 17)
- N Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- X Jan Jegla
- X Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- X Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- X Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 2N Ne: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 15)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- X Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- X František Kačenka
- X Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- N Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- X Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 15 | 0 | 9 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 12 | 3 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 6 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 12 | 3 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 1 | 15 | 3 | 7 | 0 |
Západočeský | 17 | 1 | 10 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 4 | 18 | 2 | 17 | 0 |
Severomoravský | 35 | 2 | 16 | 2 | 15 | 0 |
Celkem | 200 | 12 | 104 | 15 | 69 | 0 |