57. schůze, 348. hlasování, 9. června 2017, 12:43
Novela z. o služeb. poměru příslušníků bezpečnostních sborů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 105 | Je třeba: 53
A Ano: 32 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 64 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- Z Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- N Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- M Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- N František Vácha
- 0 Václav Valhoda
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 6M Omluven: 3)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- N Jan Farský
- M Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- M Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- M Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 11)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- M Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 5M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 8 | 3 | 3 | 8 |
Jihočeský | 12 | 1 | 5 | 4 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 13 | 3 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 3 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 5 | 5 | 1 | 9 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 4 | 3 | 1 | 11 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 2 | 0 | 6 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 0 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 32 | 64 | 31 | 9 | 64 |