15. schůze, 197. hlasování, 7. prosince 1993, 14:32
Návrh zák. o stát.rozpočtu ČR na r. 1994
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 185 | Je třeba: 93
A Ano: 32 | N Ne: 76 | 0 Nepřihlášen: 15 | Z Zdržel se: 77 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- N Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- X Jan Decker
- X Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- X Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- X Václav Frank
- X Josef Janeček
- X Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- X Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- X Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- N Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- N Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- N René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- X Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- X Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- X Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- A Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- 0 Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- N František Kozel
- X Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- N Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 9)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- X Petr Brodský
- X František Brožík
- X Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 13)
- X Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Petr Kavan
- X Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- X Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- X Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 13 | 1 | 10 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 9 | 3 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 4 | 2 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 10 | 1 | 10 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 12 | 3 | 9 | 0 |
Západočeský | 17 | 1 | 7 | 0 | 9 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 18 | 7 | 3 | 13 | 0 |
Severomoravský | 35 | 7 | 14 | 2 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 32 | 76 | 15 | 77 | 0 |