57. schůze, 284. hlasování, 7. června 2017, 12:40
Novela z. o zpravodajských službách ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 40 | N Ne: 62 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 55 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- 0 Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- A Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- A Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- N Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- M Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 5)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 6 | 5 | 6 | 3 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 1 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 1 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 6 | 1 | 5 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 6 | 1 | 6 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 1 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 0 | 4 | 1 | 3 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 11 | 1 | 3 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 0 | 4 | 3 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 0 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 40 | 62 | 12 | 55 | 31 |