57. schůze, 60. hlasování, 17. května 2017, 16:30
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 95 | Je třeba: 48
A Ano: 62 | N Ne: 21 | 0 Nepřihlášen: 70 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- 0 Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 9M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- M Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 5M Omluven: 9)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 3 | 10 | 1 | 3 |
Jihočeský | 12 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 2 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 5 | 9 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 0 | 5 | 0 | 9 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 3 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 3 | 0 | 7 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 2 | 9 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 3 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 3 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 62 | 21 | 70 | 12 | 35 |