56. schůze, 462. hlasování, 26. dubna 2017, 12:25
Novela z. o specifických zdravotních službách - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 40 | N Ne: 61 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 52 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- 0 Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- N Jan Skopeček
- N Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- N Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- M Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- M Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 6 | 5 | 7 | 2 |
Jihočeský | 12 | 1 | 4 | 2 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 1 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 7 | 3 | 4 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 5 | 1 | 5 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 8 | 3 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 0 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 40 | 61 | 17 | 52 | 30 |