56. schůze, 412. hlasování, 25. dubna 2017, 17:46
Novela z. o státních svátcích
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 114 | Je třeba: 58
A Ano: 69 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 45 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- Z Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- M Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- Z František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- M František Laudát
- M Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1M Omluven: 3)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- M Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 1 | 4 | 6 | 5 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 3 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 2 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 1 | 7 | 2 | 8 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 1 | 2 | 4 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 4 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 0 | 10 | 4 | 7 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 4 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 2 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 69 | 17 | 41 | 28 | 45 |