56. schůze, 275. hlasování, 11. dubna 2017, 14:53
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 87 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- A Jan Skopeček
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 3M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 9 | 1 | 1 | 1 |
Jihočeský | 12 | 5 | 4 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 1 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 3 | 3 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 8 | 0 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 4 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 8 | 0 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 1 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 87 | 60 | 9 | 22 | 22 |