56. schůze, 146. hlasování, 5. dubna 2017, 16:51
Novela z. o silniční dopravě - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 20 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 83 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12M Omluven: 2)
- 0 Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- A Jan Skopeček
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- 0 Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 6)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Farský
- N Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 7M Omluven: 8)
- M René Číp
- N Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- M Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 6)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 6 | 3 | 12 | 2 |
Jihočeský | 12 | 1 | 2 | 3 | 4 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 3 | 3 | 7 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 1 | 4 | 10 | 6 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 6 | 0 | 7 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 3 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 3 | 0 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 4 | 1 | 11 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 2 | 3 | 3 | 4 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 0 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 20 | 43 | 23 | 83 | 31 |