56. schůze, 107. hlasování, 5. dubna 2017, 11:39
Novela z. - stavební zákon - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 87 | N Ne: 48 | 0 Nepřihlášen: 32 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 3)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- 0 René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- 0 František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- N Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 6 | 1 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 3 | 7 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 7 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 8 | 7 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Středočeský | 25 | 9 | 6 | 4 | 6 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 87 | 48 | 32 | 33 | 0 |