55. schůze, 236. hlasování, 14. března 2017, 15:47
Vl.n.z. o řízení a kontrole veřejných financí - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 110 | Je třeba: 56
A Ano: 109 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 52 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 1 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 10M Omluven: 1)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- 0 Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- 0 Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 12M Omluven: 3)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3M Omluven: 7)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- M Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- M Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 14 | 0 | 10 | 0 | 1 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 3 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 0 | 12 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 3 | 0 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 4 | 0 | 5 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 109 | 0 | 52 | 1 | 38 |