55. schůze, 6. hlasování, 21. února 2017, 14:48
Pořad schůze
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 6).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 64 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 50 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Věra Kovářová
(žádost o opravu záznamu) - N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- Z Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- N Jan Farský
(žádost o opravu záznamu) - A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 8 | 0 | 5 | 2 |
Jihočeský | 12 | 3 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 1 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 1 | 3 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 10 | 2 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 5 | 1 | 7 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 1 | 0 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 6 | 0 | 6 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 0 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 64 | 60 | 10 | 50 | 16 |