54. schůze, 329. hlasování, 3. února 2017, 10:51
Novela z. o občanských průkazech - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 9 | N Ne: 98 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 40 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 5)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 8)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- Z Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 13 | 3 | 6 | 3 |
Jihočeský | 12 | 2 | 7 | 1 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 6 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 9 | 2 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 6 | 2 | 6 | 8 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 0 | 1 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 9 | 2 | 4 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 5 | 0 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 12 | 1 | 3 | 7 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 1 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 0 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 9 | 98 | 13 | 40 | 40 |