54. schůze, 288. hlasování, 1. února 2017, 09:13
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 96 | N Ne: 31 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 37 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 6M Omluven: 3)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- A Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- 0 Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- M Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- Z Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- M Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 12 | 4 | 6 | 0 | 3 |
Jihočeský | 12 | 8 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 2 | 7 | 1 | 7 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 3 | 2 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 7 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 3 | 2 | 1 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 96 | 31 | 28 | 8 | 37 |