54. schůze, 276. hlasování, 31. ledna 2017, 14:45
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 42 | N Ne: 32 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 36 | Z Zdržel se: 76 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 13M Omluven: 5)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- N Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 7)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- A Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- A Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 5 | 2 | 9 | 2 |
Jihočeský | 12 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 1 | 0 | 6 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 1 | 5 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 2 | 1 | 13 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 3 | 1 | 6 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 1 | 1 | 5 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 6 | 1 | 8 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 0 | 5 | 4 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 1 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 42 | 32 | 14 | 76 | 36 |