54. schůze, 75. hlasování, 12. ledna 2017, 12:56
Doh.o strategickém partnerství mezi státy EU a Kanadou
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 123 | Je třeba: 62
A Ano: 77 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- A Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- N Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 6)
- N René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 7)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- M Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 1M Omluven: 4)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- Z Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 5 | 7 | 2 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 3 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 2 | 7 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 4 | 5 | 0 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 3 | 4 | 2 | 6 |
Olomoucký | 12 | 7 | 2 | 1 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 77 | 36 | 36 | 10 | 41 |