54. schůze, 64. hlasování, 12. ledna 2017, 11:03
Pořad schůze
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 60 | N Ne: 15 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- Z František Laudát
- M Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- N René Číp
- Z Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- N Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 5)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 3 | 7 | 4 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 2 | 3 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 1 | 9 | 8 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 2 | 3 | 7 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 0 | 2 | 7 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 1 | 3 | 4 |
Vysočina | 11 | 2 | 1 | 0 | 4 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 1 | 3 | 9 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 2 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 60 | 15 | 31 | 53 | 41 |