54. schůze, 52. hlasování, 11. ledna 2017, 17:42
Novela z. o Vojenské policii - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 52 | N Ne: 68 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 3M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 4M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- N Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 7 | 3 | 6 | 4 |
Jihočeský | 12 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 8 | 1 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 4 | 5 | 6 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 6 | 1 | 6 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 6 | 1 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 1 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 8 | 1 | 7 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 2 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 1 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 52 | 68 | 19 | 35 | 26 |