50. schůze, 129. hlasování, 21. října 2016, 12:23
Novela z. o vinohradnictví a vinařství - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 52 | N Ne: 80 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 9Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 5)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- A Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 5M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- N Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- M Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- M Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- N Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- N Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 9 | 0 | 4 | 5 |
Jihočeský | 12 | 3 | 5 | 1 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 9 | 0 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 5 | 1 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 6 | 2 | 3 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 0 | 2 | 4 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 6 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 8 | 2 | 5 | 4 |
Olomoucký | 12 | 2 | 5 | 1 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 52 | 80 | 7 | 28 | 33 |