50. schůze, 128. hlasování, 21. října 2016, 11:14
Novela z. o spotřebních daních - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 126 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 2M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 12N Ne: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 2M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- M Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8N Ne: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 14 | 3 | 1 | 1 | 6 |
Jihočeský | 12 | 7 | 2 | 0 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 8 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 12 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 10 | 2 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 2 | 2 | 0 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 8 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 1 | 3 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 2 | 1 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 10 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 126 | 29 | 9 | 3 | 33 |