49. schůze, 225. hlasování, 15. září 2016, 12:29
Výroční zpráva o činnosti České televize v roce 2015
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 117 | Je třeba: 59
A Ano: 67 | N Ne: 21 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 62 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- M Jan Klán
- M Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- Z František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 2)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 10)
- N René Číp
- Z Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4M Omluven: 6)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- A Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 4 | 4 | 4 | 6 |
Jihočeský | 12 | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 1 | 1 | 0 | 2 | 7 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 3 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 0 | 6 | 6 | 5 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 3 | 1 | 1 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Vysočina | 11 | 4 | 1 | 0 | 2 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 3 | 2 | 3 | 6 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 1 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 67 | 21 | 21 | 29 | 62 |