49. schůze, 223. hlasování, 15. září 2016, 12:19
Výroční zpráva o činnosti a hospodaření ČTK v roce 2014
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 113 | Je třeba: 57
A Ano: 90 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 63 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- M Jan Klán
- M Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 8)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 10)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 6)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7M Omluven: 4)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 0 | 5 | 4 | 6 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 1 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 0 | 1 | 7 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 3 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 0 | 7 | 6 | 5 |
Liberecký | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 0 | 1 | 2 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 2 | 2 | 6 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 90 | 0 | 24 | 23 | 63 |