49. schůze, 213. hlasování, 15. září 2016, 11:22
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 127 | Je třeba: 64
A Ano: 57 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 58 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- Z Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 2M Omluven: 6)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- M Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 4)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- M Olga Havlová
- N Václav Klučka
- M Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 6)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 3 | 2 | 5 | 5 |
Jihočeský | 12 | 4 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Ústecký | 14 | 5 | 3 | 1 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 3 | 6 | 4 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 3 | 0 | 3 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 0 | 1 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 8 | 1 | 1 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 3 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 1 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 57 | 42 | 15 | 28 | 58 |