49. schůze, 146. hlasování, 13. září 2016, 14:18
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 40 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 55 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z František Adámek
- A Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- M Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jan Farský
- M Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- N Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 7 | 3 | 9 | 2 |
Jihočeský | 12 | 2 | 8 | 0 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 0 | 5 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 8 | 3 | 7 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 5 | 1 | 4 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 2 | 1 | 4 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 8 | 3 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 0 | 3 | 5 |
Zlínský | 12 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 |
Celkem | 200 | 40 | 64 | 14 | 55 | 27 |