48. schůze, 229. hlasování, 13. července 2016, 16:02
Novela z. o obcích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 130 | Je třeba: 66
A Ano: 42 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 63 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- 0 Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- M Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- Z Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 40 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- M Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- M Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- M Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- N Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 5 | 5 | 8 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 1 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 1 | 3 | 5 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 0 | 12 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 4 | 2 | 7 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 3 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 2 | 4 | 9 | 5 |
Olomoucký | 12 | 1 | 2 | 2 | 5 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 42 | 25 | 42 | 63 | 28 |