48. schůze, 111. hlasování, 29. června 2016, 11:54
Novela z. o Veřejném ochránci práv - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 55 | N Ne: 57 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 42 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- Z Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- M Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 10Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 6 | 2 | 5 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 1 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 5 | 2 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 4 | 2 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 7 | 2 | 2 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 5 | 0 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 10 | 0 | 5 | 3 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 0 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 55 | 57 | 14 | 42 | 32 |