19. schůze, 188. hlasování, 3. června 1994, 11:50
Vl.návrh zák.o barvení a značk. paliv a maziv
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 126 | Je třeba: 64
A Ano: 34 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 74 | Z Zdržel se: 36 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- N Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- N Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- X Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- 0 Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- X Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- X Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- N René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- X Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- N František Kozel
- 0 Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- N Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- X František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 10)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- X Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- N Robert Kolář
- X Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- X Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 7)
- X Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 9 | 9 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 5 | 11 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 2 | 2 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 7 | 9 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 12 | 9 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 4 | 5 | 5 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 6 | 7 | 18 | 10 | 0 |
Severomoravský | 35 | 8 | 9 | 11 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 34 | 56 | 74 | 36 | 0 |