44. schůze, 483. hlasování, 6. května 2016, 12:01
Vl. n. z. o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 20 | N Ne: 104 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 36 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 6M Omluven: 5)
- M Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- M Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 5)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- M Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- N René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 13Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 12 | 2 | 4 | 2 |
Jihočeský | 12 | 1 | 6 | 0 | 0 | 5 |
Plzeňský | 11 | 0 | 5 | 1 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 2 | 10 | 1 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 5 | 1 | 10 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 11 | 0 | 2 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 7 | 0 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 7 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 13 | 0 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 7 | 1 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 0 | 9 | 0 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 20 | 104 | 7 | 33 | 36 |