44. schůze, 434. hlasování, 4. května 2016, 15:37
Novela z. - trestní zákoník
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 27 | N Ne: 75 | 0 Nepřihlášen: 18 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 61 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- M František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 10M Omluven: 5)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- N David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 9Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 11 | 3 | 6 | 1 |
Jihočeský | 12 | 1 | 3 | 3 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 1 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 6 | 2 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 3 | 5 | 10 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 3 | 0 | 4 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 10 | 1 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 1 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 0 | 3 | 2 |
Vysočina | 11 | 1 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 9 | 0 | 10 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 27 | 75 | 18 | 61 | 19 |