44. schůze, 111. hlasování, 13. dubna 2016, 17:45
Novela z. o obchodních korporacích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 107 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- Z Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- N Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 3 | 4 | 2 | 3 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 1 | 5 | 1 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 3 | 0 | 6 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 1 | 1 | 4 | 5 |
Olomoucký | 12 | 7 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 107 | 18 | 13 | 36 | 26 |