44. schůze, 34. hlasování, 12. dubna 2016, 18:51
Vl. n. z. kterým se mění některé volební zákony a další
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 106 | Je třeba: 54
A Ano: 105 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 66 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 1 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 8M Omluven: 5)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2)
- A Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- M František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 7M Omluven: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 8M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 9M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 12 | 0 | 8 | 0 | 5 |
Jihočeský | 12 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 8 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 7 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 8 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 9 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 105 | 0 | 66 | 1 | 28 |