42. schůze, 396. hlasování, 23. března 2016, 12:09
Novela z. o Státním pozemkovém úřadu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 3 | N Ne: 120 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- N František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 9Z Zdržel se: 2)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- M Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 10Z Zdržel se: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 13 | 4 | 1 | 7 |
Jihočeský | 12 | 0 | 5 | 3 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 9 | 0 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 1 | 8 | 1 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 15 | 2 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 10 | 1 | 6 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 0 | 7 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 16 | 3 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 10 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 8 | 1 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 3 | 120 | 17 | 34 | 26 |