42. schůze, 333. hlasování, 11. března 2016, 09:39
Novela z. o ochraně zemědělského půdního fondu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 32 | N Ne: 109 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 5M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 12Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- N René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 7M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 15 | 1 | 2 | 2 |
Jihočeský | 12 | 2 | 7 | 0 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 7 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 7 | 2 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 6 | 2 | 2 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 12 | 0 | 2 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 0 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 6 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 7 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 13 | 1 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 7 | 0 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 0 | 8 | 0 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 32 | 109 | 6 | 20 | 33 |